Dhurohen pajisje shkollore pėr tri shkolla tė mesme tė ulėta


13:11 - 18.03.2013
Nė emėr tė organizatės, Enver Kėqiku, drejtor ekzekutiv, iu dhuron pajisje drejtorėve tė tri Shkollave tė Mesme tė Ulėt – SHMU “Lagja e Zabelit”dhe SHMU “Abaz Ajeti” nga njė tabelė basketbolli me hark si dhe SHMU “Rexhep Elmazi” njė perde pėr projektor.Kėto pajisje iu jepen kėtyre shkollave nė shenjė falėnderimi pėr bashkėpunimin e mirė gjatė realizimit tė trajnimeve nė kėto shkolla nė fushėn e matematikės pėr arsimtarėt e ciklit klasor, niveli 1-5.

Si organizatė besojmė qė kėto pajisje sado pak do tė iu ndihmojnė kėtyre shkollave pėr tė pėrmirėsuar kualitetin nė mėsimdhėnie.

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA